Letecká škola Slaný

Před výcvikem

Před výcvikem je třeba absolvovat zdravotní prohlídku u pověřeného leteckého doktora. Jejich seznam najdete zde.

Pro výcvik budete potřebovat také Omezené vysvědčení radiotelefonisty letadlových stanic, které vás opravňuje komunikovat rádiem za letu.

Pomůžeme Vám získat zmíněné náležitosti, kontaktujte nás.

Výcvik probíhá dle přesné osnovy, kterou si můžete stáhnout zde.

Letecká škola

Letecký výcvik

Půjčovna letadel

Chcete si splnit svůj dětský sen a létat? Pomůžeme vám. Naučíme vás potřebnou teorii pro létání ultralightem a provedeme vás praktickým výcvikem. Po skončení výcviku budete připraveni ke zkoušce pilota ultralehkého letounu. Výcvikovou osnovou je předepsáno minimálně 20 letových hodin, z toho část odlétáte s instruktorem a část v sóle.

Výcvik probíhá i v zimě, kabina letounu je vytápěna.

Cena leteckého výcviku

Přeškolení na typ Eurostar EV 97, Tulák, Piper UL

Pokud jste držiteli pilotního průkazu ULLa nabízíme vám přeškolení na typ Eurostar EV 97. Tento letoun je typickým zástupcem celokovových dolnoplošných letounů s tříkolovým podvozkem. Letoun je v perfektním technickém stavu a je bohatě vybaven leteckými přístroji.

Dále přeškolujeme na letouny klasické konstrukce s ostruhou Tulák a Piper UL.

Ceny přeškolení

Kurzy letů do řízených prostorů

Vysvětlíme vám postupy nutné pro pohyb v řízených prostorech. Poté si je v praktickém výcviku osvojíte. Létáme na letiště Praha- Ruzyně (LKPR).

Podmínkou absolvování kurzu letů do řízených prostorů je platný průkaz pilota ULLa a Omezené vysvědčení radiotelefonisty letecké pohyblivé služby nebo vyšší.

Ceny

[CNW:Counter] © 2004 Letecká škola Slaný | Vytvořil: Martin Krupka